Ekologiczny dom na lata

Posiadamy bogatą ofertę paneli fotowoltanicznych oraz pomp ciepła

Polska firma z tradycjami

SUN-LONGI to marka tworzona przez wieloletnich i doświadczonych pracowników firmy INDUAL Od 10 lat z pasją testujemy i wprowadzamy na rynek Polski, i nie tylko, innowacyjne technologie. Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość, dlatego od dłuższego czasu są one w centrum naszego zainteresowania. Fotowoltaika rozwija się w zastraszającym tempie, dlatego nasi specjaliści nieustannie szkolą się w jej zakresie. Jest to nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Panele fotowoltaiczne naszej marki SUN-LONGI pomogą Ci się uniezależnić od dostawcy energii na lata. Instalacja fotowoltaiczna jest przyjazna dla środowiska, w pełni ekologiczna. Każdy montaż mikroinstalacji poprzedzony jest szczegółowymi oględzinami , które pozwalają nam na precyzyjne umiejscowienie paneli, w celu jak najefektywniejszego wykorzystania ich możliwości. Nasze oferty dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i świadczymy kompleksową obsługę inwestycji oraz serwis. Jesteśmy gwarantem usługi na najwyższym poziomie. Każdy projekt firmy INDUAL jest dopasowany do potrzeb klienta, a montaż wykonany zgodnie ze sztuką budowlaną przy użyciu certyfikowanych paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów marki SUN-LONGI.

 Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji i odpowiemy na każde pytanie.

10 lat

Doświadczenie

759 instalacji

Zrealizowane inwestycje

2,3 MWp

Łączna moc instalacji

Kompleksowa obsługa

Dobór instalacji

Firma INDUAL oferuje montaż instalacji fotowoltaicznych na dachu, jak i gruncie.  W montażu wykorzystujemy jedynie certyfikowane i poddane surowej kontorli jakości panele marki SUN-LONGI. Własna mikroelektrownia słoneczna pozwala na niezależność energetyczną od obecnego dostawcy prądu. Dokładamy wszelkich starań, aby dobór instalacji był jak najbardziej opłacalny dla inwestora.

Sprzedaż instalacji

Spotkaj się z nami w celu szczegółowego omówienia Twoich oczekiwań i możliwości. Stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną i kompleksową ofertę na montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej. Chętnie pomożemy w określeniu potrzebnej mocy i przeprowadzimy przez cały proces aktualizacji u dystrybutora energii oraz rozliczeniem dopłat.

Obsługa posprzedażowa

Zapewniamy kompleksową obsługę!
Zaprojektujemy system mikroinstalacji fotowoltaicznej, dostarczymy i zainstalujemy panele solarne i inwertery, przyłączymy do sieci, a na koniec w razie potrzeby zawsze możesz liczyć na nasz niezawodny serwis.

Dofinansowanie "Mój Prąd"

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie programu rządowego „Mój Prąd”. Dofinansowana moc od 2kW do 10kW ze zwrotem 5000 zł ! 

Nasi specjaliści pomogą i doradzą w kwestiach związanych z dofinansowaniem.

Leasing

Swoją gotówkę chcesz poświęcić na rozwój innego obszaru swojej działalności, ale chciałbyś już móc korzystać z niższych rachunków za prąd? Nic nie stoi na przeszkodzie. Many dla Ciebie kilka rozwiązań, abyś już dziś mógł się cieszyć energią z natury.

profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła

Wykonamy dla Ciebie wycenę
Uzupełnij poniższe dane i wyślij zapytanie

    instalacja fotowoltaicznapompa ciepła